Věrnostní program

Jelikož si vážíme Vašeho zájmu o pohankové výrobky, připravili jsme pro Vás věrnostní program. Tento program, pomocí kterého můžete ušetřit a získat výhody, je určen pro všechny zákazniky, kteří pravidelně nakupují v našem eshopu. Pomocí nákupů sbíráte body, které můžete vyměnit za slevu na další nákup nebo dárky.

Členství ve věrnostním programu / registrace

Věrnostní program je určen pro zákazníky, kteří jsou registrovaní na našich stránkách www.smajstrla.cz. Program není určen pro živnostníky, obchodníky a partnerké prodejny.

Věrnostní body lze získat:
- za nákup pohankových výrobků a sortimentu na našich stránkách, kdy za každých 50,- Kč nákupu získáte 1 bod
- dle aktuální nabídky na našich stránkách.

Věrnostní body nelze získat za zboží ce slevě.

Přihlášení do věrnostního programu lze provést v sekci Registrace - odkaz zde. Věrnostní body Vám budou načítány automaticky na Váš bodový účet.

Aby bylo možné získat body za nákup, je zapotřebí provádět objednávky "pod přihlášením" na našich stránkách. Jedině tak Vám budou započteny body za nákup. Zpětný zápis bodů není možný.

Stav Vašich věrnostních bodů a slevových kupónů můžete sledovat po přihlášení v horní straně obrazovky anebo v sekci Můj účet.

Věrnostní body můžete měnit za dopravu zdarma anebo dárky, které jsou v nabídce v kategorii zboží "Dárky z věrnostního programu" zde. Dárky jsou zasílány pouze s objednaným zboží, nelze je zaslat samostatně.

Výhody z věrnostního programu nejsou právně vymahatelné a vyhrazujeme si právo na změnu dárků či pravidel.